Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie w SJS usługą roku 2013

2013-04-26

Podczas gali Fleet Derby 2013 która odbywa się w minioną środę w Hotelu Intercontinental w Warszawie otrzymaliśmy kolejne prestiżowe wyróżnienie. Szkoła Jazdy Subaru poprzez swój wkład w promowanie bezpieczeństwa na polskich drogach otrzymała tytuł „Usługi Flotowej Roku” – Dziękujemy! To dla nas wielkie wyróżnienie tym bardziej, że poparte ono było zarówno opiniami ekspertów jak i głosowaniem wśród fleet managerów.”

 

{phocagallery view=category|categoryid=114}