Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkoła Jazdy Subaru wyróżniona w kategorii Bezpieczeństwo

2013-04-18

Pierwszy kwartał to zawsze czas podsumowań minionego roku. W plebiscycie Fleet Awards organizowaliśmy przez poczytny, branżowy magazyn Flota, w kategorii Bezpieczeństwo wyróżnienie zdobyła Szkoła Jazdy Subaru. To dla nas ogromny zaszczyt. Zaszczyt tym większy, iż okazała statuetka trafiła do SJS z ogromną przewagą głosów jakie oddali na nasz menedżerowie flot z całej Polski. Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia. Z jednej strony jest ono dla nas potwierdzeniem tego, że obraliśmy właściwą drogę w dążeniu do najwyższej jakości usług, z drugiej zaś stanie się doskonałym motywatorem, aby nie ustawać w dalszym rozwoju. Dziękujemy!”

{phocagallery view=category|categoryid=113}