Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Przystanek w Szkole Jazdy Subaru

2013-04-05

Słyszeliście o wyprawie Subaru Foresterem dookoła świata? Wielkim przedsięwzięciu life stylowym Fuji Heavy Industries – producenta Subaru. Otóż 4 śmiałków podróżując najnowszym Foresterem Turbo, w przeciągu zaledwie 1 roku pokona 100.000 km przemierzając 5 kontynentów. W ostatnich dniach jednym z przystanków na trasie tej niesamowitej wyprawy była Szkoła Jazdy Subaru i Tor Kielce.

Tego dnia jako SJS realizowaliśmy kameralną prezentację prasową najnowszego wcielenia Subaru Forestera XT.  To dla nas wielki zaszczyt oraz wyróżnienie! Mieliśmy okazję gościć naszych Japońskich przyjaciół, członków załogi, z których każdy związany jest z motorsportem. W zespole znajdziemy m.in. kilkukrotnego uczestnika Rajdu Dakar, mistrzów serii wyścigowych a także… mistrza Japonii spopularyzowanej przez Kena Blocka konkurencji – Gymkhana. Wspólna jazdy po torze oraz przejazd po zaśnieżonej pętli leśnej Toru Kielce z Wojtkiem Chuchałą – stałym Instruktorem Szkoły Jazdy Subaru najwyraźniej przypadł do gustu „podróżnikom”. Dla nas z kolei fantastyczna wymiana poglądów na temat współczesnej motoryzacji oraz motorsportu na długo pozostanie także w pamięci.

Zapraszamy do bezpośredniego śledzenia zmagań ekipy na stronie www.foresterlive.com. Galerię zdjęć z wizyty w Szkole Jazdy Subaru znajdziecie w relacji 127 dnia wyprawy.

{phocagallery view=category|categoryid=112}