Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkoła Jazdy Subaru reprezentantem Polski na konferencji Unii Europejskiej

2012-12-01

O tym jak ważne jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym wiemy wszyscy. O tym jak wiele osób na co dzień pracuje nad jego ciągłą poprawą, wyznaczaniem standardów, poszukiwaniem nowoczesnych rozwiązań wiedzą jednak tylko nieliczni. W minionym tygodniu, na Torze Slovakiaring odbyła się międzynarodowa konferencja dotycząca zagadnień BRD. W zorganizowanej pod patronatem Unii Europejsckiej konferencji brali udział przedstawiciele instytucji rządowych, policji jak i organizacji działających na rzecz bezpieczeństwa na drogach Czech, Słowacji, Austrii, Węgier oraz Polski. Przedstawiciele SJS jako jedyni z Polski brali w niej czynny udział. Nasz instruktor Janusz Dudek wspomagany przez przedstawiciela Komendy Wojewódzkiej Policji wygłosił ciekawy, 30 minutowy referat o sytuacji na polskich drogach jak i działaniach na rzecz ich poprawy.