Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie w warunkach zimowych

2012-12-07

Choć zima w tym roku tak naprawdę jeszcze nie pokazała swojej siły, w Szkole Jazdy Subaru mieliśmy już okazję zrealizować zajęcia w typowo zimowej scenerii. Nie tylko temperatura sprawiły, że zajęcia doskonale odzwierciedlały trudne warunki drogowe. Cały ośrodek szkoleniowy pokryty był kilkucentymetrową warstwą świeżego puchu. Klasyczne zajęcia kursu I stopnia zmodyfikowane zostały na życzenie Klienta o elementy techniki jazdy zimą. Ilość poślizgów zarówno przedniej jak i tylnej osi, ćwiczeń jego opanowania czy wykorzystania dostępnych systemów z zakresu bezpieczeństwa czynnego nie miały końca. „Ciężka praca” – tak na zakończenie zajęć wyraził się jeden z uczestników przyznając jak wiele jeszcze przed nim, aby zapanować w pełni nad samochodem. W ziemie wiele osób ciepło zaczyna myśleć o podnoszeniu swoich umiejętności prowadzenia, podniesieniu własnego i bliskich bezpieczeństwa. Szkolenie do powolny proces, ale już po pierwszych próbach widzimy jego sens. To już wspaniały początek i nasz wspólny wielki sukces!

Szkolenie odbyło się na samochodach zapewnionych przez SJS.

{phocagallery view=category|categoryid=109}