Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie z M. Wisławskim oraz W. Chuchałą

2012-11-25

Kurs firmowy w Szkole Jazdy Subaru ma dokładnie przemyślany i precyzyjnie stworzony plan zajęć. Na bieżąco modyfikowany, aby w pełni dopasować się do specyfiki  floty, czy oczekiwań Klienta. Tym razem pojawiła się potrzeba dodatkowego podniesienia prestiżu zajęć. Jak tego dokonać? Wśród instruktorów SJS swych porad uczestnikom udzielali także Wojtek Chuchała – zawodnik Subaru Poland Rally Team, rajdowy Mistrz Polski oraz Słowacji – a także Maciek Wisławski, legenda polskich rajdów, wielokrotny Mistrz Polski, Mistrz Europy oraz Ameryki Północnej! O ile Maciek jest z nami od wielu lat i kojarzony jest bardzo mocno promocją bezpieczeństwa ruchu drogowego o tyle Wojtek Chuchała jest z nami od niedawna. To w SJS zaczynał swoja edukację w samochodach z napędem na wszystkie koła i od przyszłego roku na stałe dołączy do zespołu instruktorów SJS.

{phocagallery view=category|categoryid=108}