Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Spotkanie z samochodami sportowymi

2012-10-27

Nawet rzęsisty, jesienny deszcz nie był w stanie choćby na moment ostudzić ogromnych emocji jakie towarzyszyły uczestnikom tak wyszukanej imprezy motoryzacyjnej jaką mieliśmy okazję zrealizować pod koniec października. Tor Wyścigowy „Kielce” powitał jej uczestników niską temperaturą lecz to SJS Experience i nasi Instruktorzy zadbali o stopniowe podgrzewanie atmosfery zajęć. Rozpoczęliśmy od bardzo dynamicznego szkolenia z elementami jazdy wyczynowej, a wszystko to na zapewnionych przez SJS aż 8 samochodach sportowych. W tej części zajęć do dyspozycji naszych gości oddaliśmy 230-konną Hondę Civic Type R, cztery Subaru Imprezy STi, Mitshubishi Lancera Evolution, Porsche 911 oraz Nissana GT-R. Wśród ćwiczeń znalazły się m.in. wykorzystanie balansu masy, użycie hamulca w zakręcie oraz to co wzbudziło najwięcej emocji – panowanie nad poślizgiem. W dobrze skomponowanym programie eventów motoryzacyjnych SJS Experience nie mogło zabraknąć rywalizacji na torze. W tym miejscu do grona używanych samochodów dołączyło także nasze pomarańczowe Lamborghini Gallardo. Całości dopełnił jednak Codrive treningową Subaru Imprezą STi za kierownica której zasiadł Mirek Gumula – szef Instruktorów SJS – który na tak trudnej nawierzchni cieszył uczestników, swoich pasażerów m.in. efektownymi „altonenami” przy prędkości ponad 130 km/h!

Zapraszamy do bogatej galerii zdjęć, oraz obejrzenia krótkiej relacji filmowej z tego niesamowitego eventu.

{phocagallery view=category|categoryid=107}