Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie Instruktorów SJS

2012-11-15

„Kayzen” to tradycyjna japońska filozofia rozwoju poprzez stałe doskonalenie. Doskonale opisuje ona i nasze podejście do działania na rynku Szkół Techniki Jazdy. Zapraszamy do bogatej galerii zdjęć ukazujących jedno z takich szkoleń Instruktorów Szkoły Jazdy Subaru. Co roku odbywają oni serię zróżnicowanych szkoleń, głównie za granicami naszego kraju choć oczywiście także i w Polsce. Są to nie tylko zajęcia pozwalające stale podnosić umiejętności kierowania samochodem, ale również i samego prowadzenia zajęć i przekazywania wiedzy. Tym razem gościliśmy w samym centrum Alp. Dwudniowe zajęcia obejmowały jazdy 300-konnymi, najnowszymi modelami Subaru Imprez STi. Odbywały się one na specjalnie do tego przygotowanym torze lodowym.

{phocagallery view=category|categoryid=106}