Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Pierwsze jazdy po nowej Pętli Leśnej

2012-10-30

Za nami pierwsze jazdy SJS Experience, po całkowicie nowej pętli leśnej Toru Wyścigowego „Kielce”. Do tej pory była ona praktycznie nie wykorzystywana podczas eventów oraz szkoleń ze względu na swoją śliską i nierówną nawierzchnię. Właśnie zakończył się remont, po którym niemal 1,5 km odcinek leśny, otrzymał całkowicie nową, idealnie równą i poszerzoną nawierzchnię. A na początku roku otrzyma również efektownie pomalowane krawężniki sportowe oraz bariery ochronne. Wszystko to pozwoli nam na zaproponowanie naszym Klientom jeszcze większej jakości oraz możliwości realizacji eventów motoryzacyjnych.

Nie dość wspomnieć, iż na stałe w programach SJS Experience zagościły jazdy w systemie Lead&Follow po tej jakże szybkiej części kieleckiego toru. Ogromne emocje uczestników zza kierownicy samochodów sportowych jakie mieliśmy okazje obserwować już wielokrotnie, utwierdzają nas w przekonaniu, że to właściwa forma dostarczania niesamowitej, pozytywnej adrenaliny motoryzacyjnej podczas naszych eventów. Niezależnie czy będzie to impreza Twojej firmy, w której poprowadzisz ponad 500-konne Lamborghini, Ferrari, Nissana GT-R lub skorzystasz z programu Mercedes-Benz Driving Events dosiadając niemal 600-konnych SLS AMG jazda ta będzie nieopisaną przyjemnością, nawet po latach budzącą uśmiech na samo tylko jej wspomnienie.

Zapraszamy do galerii jednego z ostatnich eventów Mercedes-Benz Driving Events – programu będącego owocem stałej współpracy SJS z Mercedes-Benz Polska.

{phocagallery view=category|categoryid=105}