Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Coś więcej niż szkolenie…

2012-10-19

Zapraszamy do obejrzenia galerii z klasycznego szkolenia doskonalącego technikę jazdy I stopnia. Jesień to doskonały okres do ćwiczeń i treningu przed pogarszającymi się warunkami atmosferycznymi. Niezależnie od pogody zajęcia odbywają się zarówno na bardzo śliskich asfaltowych odcinkach Toru Kielce, jaki na specjalnie przygotowanej do tego, nawodnionej płycie poślizgowej. Jesień potrafi również pokazać i swoje piękne oblicze. Przepiękna, jesienna aura jaka towarzyszyła uczestnikom nie była jedyną atrakcją dodatkową. Klienci w przerwie zajęć mieli okazję podziwiać w akcji budzące zachwyt Lamborghini Gallardo oraz Nissana GT-R. Uwagę przykuwał również najnowszy model spod znaku Plejady – Subaru BRZ. Tylnonapędowego 200-konnego BRZ’eta testował na torze jeden z instruktorów. Emocje sięgnęły jednak zenitu gdy każdy z uczestników na zakończenie zajęć miał okazję zasiąść za kierownicą i poprowadzić ponad 300-konną, legendarną Subaru Imprezę STi. Szkolenie w Szkole Jazdy Subaru niemal zawsze niesie ze sobą wiele dodatkowych pozytywnych emocji. Na pogodę wpływu nie mamy, ale na wysoką jakość kursu czy też ogromną wręcz dawkę pozytywnych emocji za kierownicą samochodów ze stajni SJS Experience – jak najbardziej!


{phocagallery view=category|categoryid=104}