Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

4x4 Family Adventure Cup

Za nami 3 edycja 4x4 Family Adventure Cup – imprezy organizowanej przez magazyn „Auto Świat”, w której swój istotny udział odnotowała Szkoła Jazdy Subaru.

Idea weekendowego 4x4 Family Adventure Cup opiera się na poznawaniu pięknych regionów Polski w rodzinnej atmosferze z delikatną rywalizacją w tle. Impreza kierowana jest do posiadaczy samochodów z napędem na wszystkie koła. W regionie każdego z 5 miast-gospodarzy przygotowana została specjalna, piękna pod kątem walorów poznawczych oraz wymagająca pod kątem off-road, trasa. Pokonujący ją własnymi samochodami uczestnicy co rusz napotykali stanowiska z dodatkowymi atrakcjami w postaci zadań sprawnościowych, których wynik liczył się w późniejszej klasyfikacji. Największym zainteresowaniem cieszyły się konkurencje przygotowane przez SJS w postaci jazd dostarczonymi przez Subaru Import Polska (głównego partnera całego cyklu) najnowszymi modelami XV oraz Forester. Nie bez znaczenia pozostała niesamowita umiejętność budowania atmosfery przez prowadzących całość zajęć instruktorów SJS. Każdy z uczestników dosiadając wybrany przez siebie model mógł zmierzyć się z trudną trasą biegnącą to przez stary kamieniołom, to zaś urokliwe piaskownie! Większość, z próbujących swych sił, była więcej niż zaskoczona dzielną postawą w terenie Crossover’ów spod znaku Plejad.

W galerii znajdują się zdjęcia autorstwa instruktora SJS, z jednej z takich tras.

{phocagallery view=category|categoryid=102}