Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie z Wojtkiem Chuchałą

2012-10-18

W październiku mieliśmy okazję gościć na Torze „Kielce” jednego z Partnerów zespołu Lotos – Subaru Poland Rally Team. Nie mogło oczywiście zabraknąć także i samego Wojtka Chuchały, który obok Instruktorów Szkoły Jazdy Subaru udzielał uczestnikom szkolenia cennych wskazówek dotyczących techniki bezpiecznej jazdy. Zajęcia opierały się w całości o program kursu flotowego I stopnia. Grupa niemal 20 zaproszonych gości miała okazję podnieść swoje umiejętności w prowadzeniu samochodu. W ćwiczeniach dodatkowo próbowała wspomagać nas pogoda, która kilkukrotnie drastycznie zmieniała warunki panujące na torze. Zajęcia realizowane i tak w dużej części na asfaltach o obniżonej znacznie przyczepności oraz płycie poślizgowej, to doskonały trening przed zbliżającym się okresem jesienno-zimowym. Uczestnicy poradzili sobie z ćwiczeniami doskonale, choć nie bez trudności podczas hamowań awaryjnych oraz nagłej zmiany pasa, gdzie jak zaczarowany co rusz pojawiał się poślizg tylnej osi.

Na zakończenie zajęć czekała na uczestników dodatkowa niespodzianka. Tuż po podsumowaniu szkolenia, zaproszeni ponownie na tor ujrzeli przygotowane do jazdy 320-konne Subaru Impreza STi, oraz kultowe Porsche 911 Carrera. Emocje i wiedza ze szkolenia stały się zatem początkiem czegoś więcej – jazd po torze za kierownicą wspomnianych maszyn. Była to doskonała nagroda dla uczestników za ogromne zaangażowanie podczas całodniowych zajęć oraz sezon współpracy w obrębie zespołu rajdowego. Na koniec, sam Wojtek Chuchała, dosiadając swojej rajdowej Subaru Imprezy, którą w tym roku zdobył tytuł Mistrza Polski gr. N postanowił dynamicznie przewieść każdego z uczestników. Było to wręcz ukoronowanie całego dnia zmagań na torze. Fantastyczna atmosfera panująca od rana, została w ten sposób jeszcze bardziej podgrzana.

{phocagallery view=category|categoryid=103}