Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

I stopień - Czy w Polsce rośnie świadomość bezpieczeństwa?

2012-05-08

Obserwowany w ostatnich latach znaczący spadek liczby śmiertelnych wypadków na drogach jest z pewnością spowodowany splotem wielu czynników. Nowoczesne samochody wyposażane są w kolejne systemy poprawiające bezpieczeństwo czynne i bierne. Nie dość wymienić w tym miejscu niemal powszechny już system ABS (obowiązkowo montowany w nowych samochodach od kilku lat) czy system ESP przebojem wdzierający się na listę standardowego wyposażenia współczesnych modeli (od 2011 standard). Czy rośnie również nasza świadomość bezpieczeństwa w ruchu drogowym? Zdecydowanie tak. Choć jesteśmy na początku długiej drogi dorównania do poziomu krajów rozwiniętych jak Austria, czy Szwajcaria o Niemcach czy Skandynawach nawet nie wspominając, to jednak już teraz widoczna jest zdecydowana poprawa. Przykład? Z roku na rok rośnie liczba osób zainteresowanych podnoszeniem swoich umiejętności. Co raz więcej osób, klientów indywidualnych udział w szkoleniu wręcz umieszcza na swojej liście życzeń!

Zapraszamy do galerii jednego z takich kursów.

{phocagallery view=category|categoryid=100}