Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Cztery pory roku

2012-04-26

Wiosna to wspaniały okres do realizacji szkolenia doskonalącego technikę jazdy. Przekonali się o tym pracownicy jednego z banków, którzy zgodnie z założeniami koncernu w zakresie polityki bezpieczeństwa zrealizowali program kursu flotowego I stopnia w Szkole Jazdy Subaru. Jego uczestnicy mieli okazję trenować praktycznie w każdych warunkach pogodowych. Od wiosennego deszczu począwszy, poprzez skąpane w pełnym słońcu moduły szkoleniowe, aż po gęsto padający śnieg.  Obok wykorzystywanej infrastruktury Toru Kielce, jak choćby płyty poślizgowe, czy sekcje ze znacznie obniżoną przyczepnością asfaltu, natura swą żywiołową zmianą nastrojów wspomagała Instruktorów SJS.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii ukazującej część ćwiczeń praktycznych.

{phocagallery view=category|categoryid=99}