Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie jako nagroda dla pracowników

2012-04-11

Szkolenie z techniki bezpiecznej jazdy dla co raz większej grupy osób obok swych oczywistych walorów, stanowi ciekawą, emocjonującą przygodę. Co zawsze podkreślamy w SJS, to odpowiednie podejście i nastawienie do nauki. Jeśli przyjeżdżamy uczyć się czegoś nowego, swoim podejściem będziemy w stanie jeszcze bardziej poprawić efekt dnia spędzonego na szkoleniu. W przypadku jednego z naszych ostatnich klientów, udział w szkoleniu stanowił nagrodę w wewnętrznym konkursie dla pracowników. Frekwencja na torze dopisała w pełni. Dla osób nie posiadających własnego lub firmowego samochodu, SJS podstawił samochód szkoleniowy. Rozszerzony o ćwiczenia na symulatorze poślizgu program zajęć przypadł do gustu nie tylko uczestnikom, ale i osobom odpowiedzialnym za sam konkurs.

Dodatkowego "smaczku" dodały samochody ze stajni SJS Experience prowadzące grupy: Subaru Impreza STi oraz Porsche 911. Pod koniec dnia, każdy z uczestników miał okazję zmierzyć się również z legendą "Dziewięćset jedenastki" zasiadając za jej kierownicą.

{phocagallery view=category|categoryid=98}