Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Doskonalenie techniki jazdy

2010-03-30

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z jednego z ostatnich szkoleń firmowych jakie przeprowadziliśmy na Torze Kielce. Na życzenie Klienta klasyczny program I stopnia został wzbogacony o nagrodę - jazdy po torze za kierownicą Subaru Impreza STi. Uczestnicy szkolenia jeszcze przed zaplanowaną godziną rozpoczęcia zjawili się w komplecie. Kilka chwil teorii, którą poprowadził Ireneusz Dancewicz i spotkaliśmy się na torze gdzie przygotowane zostały ćwiczenia doskonalące technikę jazdy. Zainteresowanie oraz ciekawość uczestników, szybko okazała się przewodnim motywem zajęć. Wraz ze wzrostem dynamiki zajęć na kolejnych modułach rosły emocje, a na twarzach co raz częściej gościł uśmiech.

 

{phocagallery view=category|categoryid=97}