Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Wspomnienie zimy

2012-03-15

Choć pogoda w ostatnich dniach zdaje się nas rozpieszczać promieniami słońca, wróćmy jeszcze na chwilę do mroźnej aury. Lubiących zimową scenerię, ale i nie tylko zapraszamy do obejrzenia galerii z kursu I stopnia dla jednego z naszych Klientów. Dwudniowe szkolenie składało się z części praktycznej podnoszącej umiejętności techniki jazdy oraz kilkugodzinnego kursu ratownictwa i pomocy przedmedycznej. O ile pierwszy moduł zajęć stanowił klasyczny program I stopnia, o tyle praktyka drugiego dnia obejmowała opcjonalne zajęcia. Poprowadził je Jacek Hoffman - instruktor wiodący SJS, indywidualny i drużynowy Mistrz Polski w dziedzinie ratownictwa. Szeroko rozumiana świadomość bezpieczeństwa w codziennej pracy jaką reprezentuje nasz Klient zaowocowała również przygotowaniem dla każdego z uczestników doskonale wyposażonych apteczek samochodowych. Umiejętności nabyte w trakcie szkolenia z pewnością sprawiają, że ich wykorzystanie będzie o wiele łatwiejsze w przypadku ewentualnej sytuacji awaryjnej. Na zakończenie szkolenia, każdy z uczestników miał okazję zasiąść za kierownicą Porsche 911 ze stajni SJS Experience. Do pokonania kilka okrążeń toru. Przyjemność jazdy tym samochodem w warunkach zimowych zapadła z pewnością w pamięci na długie lata.

W szkoleniu pierwszego dnia uczestniczył także Szymon Kornicki - wychowanek SJS, zawodnik Pucharu Citroena, Rajdowy Samochodowy Mistrz Słowacji w klasie aut napędzanych na przednią oś, a obecnie Instruktor SJS.

 

{phocagallery view=category|categoryid=96}