Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Na fali Wojtka Chuchały

Wojtek Chuchała, swój pierwszy sezon starów w barwach Lotos - Subaru Poland Rally Team z pewnością zaliczyć może do udanych. Po sukcesie i pozytywnym przyjęciu przez widzów TVN Turbo popularnego „Siemanko” w roli Jurora II serii programu „Wydaje Ci się że umiesz jeździć”, przyszedł czas na sukcesy sportowe. Kończąc 37 Rally Kosice na 3 miejscu klasyfikacji generalnej wraz ze swoim pilotem Kamilem Hellerem, przypieczętował zdobycie dwóch tytułów mistrzowskich – Polski i Słowacji. Wojtek dzięki mądrej ale i widowiskowej jeździe, nie miał sobie równych w klasyfikacji sezonu grupy N. O tym jak pięknie oraz widowiskowo potrafi poprowadzić Subaru Imprezę mieli okazję przekonać się również uczestnicy kilku firmowych eventów motoryzacyjnych realizowanych w ramach SJS Experience. Oby tak dalej, trzymamy kciuki!

Po całym sezonie ciężkiej pracy, wielu godzinach treningów pod okiem Tapio Laukkanena, a także Instruktorów SJS przyszedł czas na odpoczynek. Z niecierpliwością czekamy jednak na występ Wojtka w tegorocznym Rajdzie Barbórki ze słynnym odcinkiem na ul. Karowej. Już teraz zapraszamy do kibicowania załodze w barwach Lotos – Subaru Poland Rally Team, którego partnerem od kilku lat niezmiennie pozostaje Szkoła Jazdy Subaru.

{phocagallery view=category|categoryid=93}