Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Kajto po raz drugi! Wielki sukces instruktora SJS

Rajd Koszyc – ostatnia eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – przyniósł ostateczne rozstrzygnięcie walki o tytuły mistrzowskie. Po niezwykle emocjonującej walce Kajetan Kajetanowicz wraz ze swoim pilotem Jarkiem Baranem, odnieśli kolejny wielki sukces drugi raz z rzędu sięgając po tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej! Zdobywając punkty we wszystkich siedmiu rundach zaliczanych do czempionatu ostro rywalizowali w silnej stawce. Zaciętą walkę z Bryanem Bouffierem oraz Michałem Sołowowem (pretendentów do tytułu) rozstrzygnął praktycznie ostatni odcinek specjalny Rajdu Koszyc. Gratulujemy serdecznie załodze oraz całemu zespołowi! Dziękujemy również za tak wspaniałe reprezentowanie SJS na arenie krajowego i międzynarodowego motorsportu.

Popularny „Kajto”, osiągając nawet po tak wielkie sukcesy nie zapomina również o swoim rozwoju jako instruktor Szkoły Jazdy Subaru oraz SJS Experience.

{phocagallery view=category|categoryid=94}