Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Motocyklowy sukces SJS

2011-05-31

W miniony weekend Piotr Ryncarz – Instruktor SJS – odniósł sukces w I-II Rundzie Otwartych Miedzynarodowych Mistrzostw Polski TRIAL, Pucharu Polski oraz Pucharu MACEC. Piotrowi, startując grupie C Pucharu Polski udało się stanąć na najwyższym stopniu podium dwudniowej klasyfikacji, w najmocniej obsadzonej stawce 40 zawodników.  Sukces ten jest tym większy, że od niemal 10 lat nie jest on czynnym zawodnikiem, sporadycznie dosiadającym motocykla. W SJS obok szkoleń samochodowych prowadzi on cieszące się co raz większą popularnością treningi dla motocyklistów.

Zobacz galerię tej imprezy.

Piotr Ryncarz: „Dobrze jest czasami się odstresować. Start w zawodach był właśnie takim miłym przerywnikiem. Przypomnieniem sobie klimatu rywalizacji. Cieszę się, że również dzięki SJS miałem okazję zmierzyć się z przeszkodami na pięknej i technicznej trasie wytyczonej w byłej kopalni profiru. Pomysł startu poddał Prezes Krakowskiego Klubu Cyklistów i Motocyklistów „SMOK”, w którego barwach wiele lat temu zdobywałem tytuły Mistrza Polski. Sam start nie należał do łatwych, gdyż z motocyklem musiałem się zaznajomić na dosłownie kilka minut przed wyruszeniem do pierwszego odcinka. Maszyna (BETA Evo) spisała się jednak doskonale. Dziękuję zawodnikom oraz licznie zgromadzonym przy trasie kibicom za wspaniałą atmosferę zawodów.”

{phocagallery view=category|categoryid=92}