Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

SJS na planie programu dla TVN Turbo

2010-11-12

Już w grudniu, na antenie TVN Turbo zobaczyć będzie można pierwsze odcinki programu „Wydaje Ci się, że umiesz jeździć?”. W jego realizacji udział bierze Szkoła Jazdy Subaru. Gwiazdami programu prowadzonego przez Tomka Kubata będą Dorotą Gardias oraz Kajetan Kajetanowicz. Zobacz galerię z planu zdjęciowego pierwszej serii odcinków – eliminacji na terenie ośrodka doskonalenia techniki jazdy w okolicach miejscowości Ułęż.

{phocagallery view=category|categoryid=91}