Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

10 lat minęło…

2010-11-03

To już dziesięć lat! W listopadzie firma SJS S.A. obchodzi okrągłą rocznicę funkcjonowania. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście! Wspólnie budowane pozytywne emocje jakie towarzyszyły zarówno podczas realizowanych szkoleń jak i imprez motoryzacyjnych dawały nam siłę do dalszego działania. Dzisiaj robimy kolejny krok dla Was. Do dyspozycji oddajemy całkowicie nową, jeszcze bardziej rozbudowaną stronę internetową. Stronę nowoczesną, pełną nowych możliwości oraz informacji jakie z pewnością pomogą w wyborze najlepszych produktów. Niezależnie czy chodzi o szkolenie, event motoryzacyjny czy też prezenty w formie przeżyć, każdy znajdzie tu coś dla siebie lub swoich bliskich.

Równolegle z witryną www.sjs.pl chcemy dzielić się z Wami informacjami o ciekawych wydarzeniach związanych z motoryzacją poprzez popularny portal społecznościowy Facebook. Będziemy tam zamieszczać więcej zdjęć czy filmów, dzieląc się emocjami z każdym. Dołącz do nas!

Do dnia 22 listopada zakup poszczególnych prezentów, bądź rezerwacji miejsc na szkoleniach możliwy jest wyłącznie mailowo poprzez adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie pod numerem (12) 410-00-81. Ze względu na chęć utrzymania najwyższego poziomu oferowanych usług, kończone są prace testujące panel zakupów on-line. Oddamy go do Państwa dyspozycji tuż po ich zakończeniu.