Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Akademia Liderów - Finał

2010-09-18

Za nami seria szkoleń pod nazwą Akademia Liderów Viessmann jakie zrealizowaliśmy wspólnie z krakowską agencją GoZAP, dla instalatorów niekwestionowanego lidera w technice grzewczej. Trzy lokalizacje i łącznie 15 dni zajęć. których przewodnią myślą była kwestia podniesienia bezpieczeństwa w codziennej pracy kierowców samochodów użytkowych. W programie znalazły się m.in. specjalistyczna teoria dotycząca tego zagadnienia, szereg ćwiczeń praktycznych na matach poślizgowych w tym również na zakręcie czy rynnie aquaplaningowej oraz zajęcia na tzw. górce umożliwiającej trening bezpiecznych zjazdów i podjazdów. Oczywiście w programie całego spotkania nie mogło zabraknąć zagadnień związanych z kwestiami odpowiedniego mocowania i rozmieszczenia ładunku, czy różnic w prowadzeniu pustego i dociążonego ładunkiem pojazdu. Dzięki firmie Mercedes-Benz Sosnowiec, partnerowi Akademii Liderów Viessmann, wszystkie ćwiczenia odbywały się na dostarczonych uczestnikom samochodach Mercedes Vito oraz Sprinter.

Na zakończenie, nie mogło zabraknąć mocnego akcentu, którym bez wątpienia mogła być bardzo dynamiczna jazda jako pasażer w piekielnie szybkim Mercedesie C63 AMG! Dla uczestników szkolenia na Torze Wyścigowym „Kielce” zapewniliśmy również możliwość jazdy 520-konnym Lamborghini Gallardo. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

{phocagallery view=category|categoryid=90}