Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Ruszyły szkolenia dla Boxerów Diesel!

2010-07-26

Długo oczekiwane, dzisiaj są już w pełni dostępne. Zapraszamy na nie każdego kto jest posiadaczem dowolnego modelu Subaru wyposażonego w silnik Boxer Diesel, a zakupił go w oficjalnej sieci dealerskiej Subaru Import Polska. Zajęcia te są bezpłatne i obejmują pełny kurs I stopnia rozszerzony o zagadnienia związane z prawidłowym wykorzystaniem symetrycznego napędu na cztery koła oraz właściwego użycia sprzęgła. Więcej szczegółów dotyczących zajęć a także formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: www.szkolenia.subaru.pl.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia galerii z pierwszego tego typu kursu jaki odbył się w minionym tygodniu na Torze „Kielce” w Miedzianej Górze. W zajęciach w roli instruktora wystąpił także Kajetan Kajetanowicz – wschodząca gwiazda polskich rajdów.

{phocagallery view=category|categoryid=87}