Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Nawet ulewa nie odbierze przyjemności…

2010-07-23

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze szkolenia połączonego z imprezą realizowanego przez SJS na Torze „Kielce”. Trzon imprezy stanowiło pełne szkolenie doskonalące technikę bezpiecznej jazdy samochodem. Jednym z trenerów był tego dnia Kajetan Kajetanowicz - obecny lider Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, na co dzień instruktor SJS.

W drugiej części dnia uczestnicy mieli okazję skorzystać ze zdobytej wiedzy podczas jazd zapewnionymi przez nas legendarnymi maszynami. Do dyspozycji uczestników i jazd za kierownicą oddaliśmy m.in. ponad 300-konnych maszyn jak Subaru Impreza STi, Mitsubishi Lancer Evo oraz Porsche 911. Całości dopełniała możliwość poprowadzenia takich pereł jak Lamborghini Gallardo oraz KTM X-Bow. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała naszym wspólnym Gościom przez niemal cały czas trwania spotkania, stanowiąc idealne warunki do ćwiczeń oraz jazd popołudniowych. Piękne słońce podgrzewało dodatkowe niesamowite emocje jakie rodziły się podczas jazdy po torze i nawet potężna ulewa jaka spadła na tor nie mogła ich ostudzić. Wręcz przeciwnie – podniosła tylko dawkę adrenaliny związanej z jazdą za kierownicą samochodów bez jakichkolwiek systemów wspomagających kierowcę!

Na zakończenie Kajetan Kajetanowicz przeprowadził codrive po trudnej technicznie i piekielnie szybkiej „Pętli leśnej” Toru Kielce.

{phocagallery view=category|categoryid=86}