Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Jazda „zero-jedynkowa”… czyli informatycy na torze

2010-07-09

W miniony weekend gościliśmy na torze pracowników i klientów potentata na rynku informatycznym, którzy w SJS pogłębiali wiedzę dotyczącą techniki bezpiecznej jazdy a na zakończenie mieli okazję zasmakować nieco innych, bardziej adrenalinowych doświadczeń za kierownicą maszyn ze stajni SJS Experience. Na zakończenie Kajetan Kajetanowicz przeprowadził emocjonujący a przy tym niesamowicie widowiskowy codrive dla uczestników dosiadając rajdowej Subaru Impreza STi.

{phocagallery view=category|categoryid=85}