Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie dla floty motocyklowej

2010-06-20

Tor „Kielce” w ostatnich dniach zmienił się w arenę szkolenia motocyklowego dla inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego. W związku z pojawieniem się w tej instytucji bardzo dużej floty jednośladów, naturalną koleją rzeczy stało się szkolenie doskonalące technikę bezpiecznej jazdy. Dwa trzydniowe, bardzo rozbudowane kursy ukazały uczestnikom w jaki sposób poprawnie i pewnie prowadzić bardzo ciężkie maszyny. W programie znalazło się wiele ćwiczeń nastawionych na balans, hamowania oraz tor jazdy. Ze względu na charakterystykę pracy i zadań stawianych inspektorom nie mogło zabraknąć również ćwiczeń w szybkiej jeździe. Tor „Kielce” wręcz idealnie nadawał się do ćwiczeń tego typu.

{phocagallery view=category|categoryid=84}