Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Przyjemne z pożytecznym

2010-05-31

Jak połączyć szkolenie doskonalące technikę jazdy z adrenaliną eventu motoryzacyjnego? Nic prostszego wystarczy odpowiednie podejście instruktorów oraz samych uczestników. To bardzo częsty przykład pełnego wykorzystania dnia spędzonego na torze, pod opieką trenerów Szkoły Jazdy Subaru, z Kajetanem Kajetanowiczem na czele.

Choć dzień przywitał naszych Gości deszczową aurą emocji nie zabrakło. Zajęcia rozpoczęły się pełną teorią oraz ćwiczeniami opartymi na bazie programu I stopnia. Niewielka grupa uczestników miała okazję przetrenować odpowiednie reakcje za kierownicą własnych samochodów aby lepiej, a przede wszystkim bezpieczniej poruszać się na drodze, w codziennym życiu.

Pierwsza możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy pojawił się tuż po lunchu, kiedy to na pusty już tor wjechały podstawione maszyny ze stajni SJS Experience. Nasi Gości w ten właśnie sposób rozpoczynali swą kilkugodzinną przygodę z adrenaliną motoryzacyjną. Już początkowe jazdy za kierownicą i próby opanowania Subaru Impreza STi, Mitsubishi Lancera Evo oraz Hondy Civic Type R wydawały się ogromnym przeżyciem. Był to jednak dopiero początek! Po ich zakończeniu garaże opuściły kolejne „potwory”: Lamborghini Gallardo i KTM X-Bow. Zasiąść za kierownicą i sięgnąć po niesamowite przeżycie prowadzenia tych bolidów to prosty, lecz jakże przyjemny cel jaki stanął przed uczestnikami.

Na zakończenie całości obrazu dopełnił fantastyczny codrive w wykonaniu Kajetana Kajetanowicza – jednego z najlepszych obecnie zawodników rajdowych w Polsce i stałego instruktora SJS. Bardzo dynamiczny oraz pełen poślizgów zdawał się przeczyć prawom fizyki. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego eventu motoryzacyjnego.

{phocagallery view=category|categoryid=77}