Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie z techniki jazdy i użycia gaśnic

2010-01-05

Koniec roku przyniósł na Torze Kielce kolejne ciekawe spotkanie firmowe. Realizowane przez Szkołę Jazdy Subaru szkolenie obejmowało certyfikowany I stopień kursu doskonalącego bezpieczną jazdę. W drugiej części zajęć nasi wspólni goście przeszli program rozszerzony o akcję gaśniczą.

"Szkolenie praktyczne z zakresu prowadzenia akcji gaśniczych to bardzo ciekawa i efektowna zarazem opcja, na którą decyduje się coraz szersza grupa klientów" - mówi Ireneusz Dancewicz z działu szkoleń SJS. "Realizowany przy pełnym zabezpieczeniu kurs zwraca uwagę na kilka ważnych, choć często pomijanych aspektów bezpieczeństwa w ruchu drogowym."

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

 

{phocagallery view=category|categoryid=28}