Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Marek Nyga i Dorota Gardias na Torze Kielce

2009-11-25

W ubiegłą sobotę na zaproszenie Szkoły Jazdy Subaru gościliśmy tegorocznego lidera gr. N Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski Marek Nyge, oraz znaną prezenterkę telewizyjną i triumfatorkę  IX edycji „Tańca z gwiazdami”  Dorotę Gardias. Marek to wychowanek SJS bardzo sumiennie przykładający się zawsze do treningów pod okiem instruktorów SJS. Tym razem wcielił się w rolę naszego instruktora.

Biorąc pod uwagę zbliżającą się zimę, podczas zajęć praktycznych na torze skupiono się przede wszystkim na nauce jazdy na śliskiej nawierzchni. Marek Nyga używający Subaru Impreza STI objaśnił kursantce zasady sprawnej i bezpiecznej jazdy samochodem, przy okazji zdradzając kilka swoich tajemnic wyczynowej jazdy samochodem, które mogą się przydać także podczas prowadzenia pojazdu w normalnym ruchu. Dorota Gardias okazała się nadzwyczaj pojętnym uczniem i szybko okazało się, że gwiazda telewizji posiada także żyłkę do sportowej jazdy.

Na deser przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę – możliwość dynamicznych jazd po torze za kierownicą maszyn ze stajni SJS Experience. Dorota Gardias, nie kryjąc swoich emocji, usiadła za kierownicą 520-konnego Lamborghini Gallardo i oryginalnie się prezentującego KTM X-Bow.

Relacja z tego wydarzenia w dziale multimedia

{phocagallery view=category|categoryid=29}