Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie flotowe

2009-10-30

W aurze złotej polskiej jesieni odbyło się kolejne szkolenie flotowe dla jednego z naszych klientów. Zgodnie z życzeniem przeprowadzone zostało na samochodach zapewnionych przez SJS. Niewielka grupa uczestników w połączeniu z intensywnym programem kursu bardzo szybko zaczęło przynosić spodziewane efekty. W programie kursu znalazły się zarówno ćwiczenia na płycie poślizgowej jak i dynamiczna zmiana pasa ruchu na asfalcie o obniżonej przyczepności.

Po całodniowym szkoleniu, w ramach rozluźnienia dla uczestników po dobrze spełnionym zadaniu (doskonaleniu umiejętności bezpiecznego prowadzenia samochodu) przygotowaliśmy niespodziankę – jazdy za kierownicą 350-konnego Porsche 911 Carrera 4.

{phocagallery view=category|categoryid=30}