Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Ekskluzywne szkolenie

2009-10-27

W jaki sposób podnieść prestiż szkolenia zapewniając jego uczestnikom jeszcze więcej przyjemności ćwiczeń? Zapraszamy do galerii jednego ze szkoleń, którego uczestnicy mieli okazję szkolić się na samochodach Subaru, spotkać legendę rajdów oraz poprowadzić prawdziwie sportowe maszyny.

U podstaw wyboru samochodów do szkolenia leżało oczekiwanie Klienta aby doświadczyć zachowania się pojazdów z legendarnym symetrycznym napędem na cztery koła. Cennych porad udzielał dodatkowo obecny w trakcie dnia Maciej Wisławski

– Mistrz Europyi wielokrotny Mistrz Polski, dawny partner Krzysztofa Hołowczyca oraz wieloletni honorowy Instruktor Szkoły Jazdy Subaru. Niewielka grupa zaproszonych na Tor Kielce gości otrzymała do dyspozycji zamówione opcjonalnie „cywilne” wersje Subaru. Zapewniliśmy niemal pełna gama modelowa samochodów spod znaku plejad o moc celowo nie przekraczającej 160KM. Natura okazałą się być łaskawa, a padający w pierwszej części dnia deszcz dodatkowo uatrakcyjnił szkolenie. Dużo zróżnicowanych ćwiczeń nastawionych było na doskonalenie techniki bezpiecznej jazdy. W ich trakcie instruktorzy SJS nawiązywali dodatkowo do różnić w zachowaniu samochodów z innym rozwiązaniem napędu jednocześnie nawiązując do sytuacji drogowych. Szkolenie na samochodach Subaru oprócz niewątpliwego podniesienia prestiżu samych zajęć, pozwoliło także poczuć jak wiele przyjemności może dawać panowanie nad pojazdem w poślizgu.

W drugiej części dnia, po zakończeniu części doskonalącej technikę jazdy podstawiliśmy aż 4 legendarne maszyny sportowe. Poczynając od tylno napędowej Mazdy RX-8, poprzez kultowe Subaru Imprezę STi i Mitsubishi Lancera Evo, po prawdziwie wyczynowe, 520-konne Lamborghini Gallardo! Nasi goście mieli okazję poczuć jak wiele pozytywnych emocji może towarzyszyć jeździe za kierownicą tego typu maszyn. Na zakończenie, czekała naszych gości jeszcze jedna niespodzianka – bardzo dynamiczny codrive Subaru Imprezą STi.

Fantastyczna atmosfera budowana przez całe zajęcia pozostanie w pamięci uczestników jak i naszych jeszcze na długo! Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony dzień.

 

{phocagallery view=category|categoryid=31}