Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Załoga Subaru sięga po tytuł mistrzowski sezonu 2009!

2009-10-22

Do ostatniego odcinka specjalnego Rajdu Dolnośląskiego trwała walka o tegoroczne tytuły mistrzowskie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski sezonu 2009. Wspaniałą i mądrą jazdą popisała się załoga Subaru Poland Rally Team – Kajetan Kajetanowicz (instruktor SJS) i Jarek Baran – wygrywając dwudniowe zmagania na wymagających trasach rajdu. To drugie zwycięstwo popularnego „Kajto” w zakończonym właśnie sezonie, którym przypieczętował tytuł Wicemistrza Polski gr. N dosiadając najnowszej specyfikacji Subaru Impreza. Gratulacje!

Dodatkowej dramaturgii dostarczył również obowiązujący od tego roku nowy system punktacji. Skomplikowany i niejasny dla kibiców, do samego końca trzymał w napięciu premiując zawodników jeżdżących nierówno, czy popełniających sporo błędów. Zgodnie z nowymi zasadami Kajtkowi i Jarkowi zabrakło jedynie jednego punktu do tytułu II Wicemistrza Polski klasyfikacji Generalnej! Warto podkreślić jednak, że przy założeniu utrzymania dotychczasowego systemu punktacji załoga SPRT zdobyłaby tytuł Mistrzów Polski klasyfikacji generalnej! Swą równą i pewną jazdą zawsze w czołówce pokazali jak wiele można osiągnąć ciężką pracą, za co należą się im najwyższe wyrazy uznania.

Kajetan Kajetanowicz: „Ogromnie się cieszę, że tak wspaniale zakończyliśmy ten piękny sezon. W maju wygraliśmy rozpoczynający zmagania Rajd Elmot, rozgrywany w okolicach Świdnicy, a teraz świętujemy zwycięstwo w kończącym sezon Dolnośląskim. Wiele czynników miało wpływ na tak dobry rezultat. Trudne warunki na trasie i padający deszcz na pewno pomogły nam uzyskać taki wynik. Chcę podziękować kibicom za wspaniały doping, rywalom za walkę, Jarkowi, sponsorom, SJS za możliwość treningów, całemu zespołowi i wszystkim tym, dzięki którym mogliśmy w tym sezonie jechać tak szybko i wygrać dwa rajdy!!! Wspólnie z Jarkiem nasze zwycięstwo w Rajdzie Dolnośląskim dedykujemy szefowi Subaru Poland Rally Team Panu Witoldowi Rogalskiemu, który obchodził urodziny w dniu wygrania przez nas rajdu.

 

{phocagallery view=category|categoryid=32}