Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie z elementami imprezy motoryzacyjnej

2009-08-20

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z klasycznego szkolenia I stopnia poszerzonego o dodatkowe atrakcje. Pełne szkolenie dla 30 osób zostało zrealizowane w trzech grupach, a następnie uczestnicy mieli okazję wykorzystać zdobyte doświadczenia w jeździe po torze wyścigowym oraz w symulatorze poślizgów (tzw. troleju). Do dyspozycji naszych gości oddaliśmy m.in. Najmocniejszą wersję Subaru Imprezy STi (320KM), jej odwiecznego rywala Mitsubishi Lancer Evo (340KM) oraz ponad 200-konną Hondę Civic w kultowej wersji Type R. Na zakończenie spotkania przeprowadzony został Codrive Subaru Imprezą STi. Za kierownicą zasiadł Janusz Dudek – instruktor SJS. Każdy z uczestników miał okazję poczuć jak wiele przyjemności może dawać dynamiczna jazda poślizgami.

{phocagallery view=category|categoryid=33}