Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Pierwszy start, ogromny sukces!

2009-05-18

W miniony weekend odbył się inaugurujący sezon 2009, 37 Rajd Elmot-Krause. Jego zwycięzcami została załoga Subaru Poland Rally Team Kajetan Kajetanowicz i Jacek Rathe. Wygrana Kajtka to sukces tym większy, iż udało mu się wyprzedzić plejadę doskonałych zawodników startujących w samochodach klasy S2000! Popularny instruktor Szkoły Jazdy Subaru swą bardzo rozważną i mądrą jazdą objął tym samym prowadzenie w klasyfikacji generalnej sezonu!

Jako SJS gratulujemy! Wszyscy jesteśmy dumni! Oby tak dalej!

KAJETAN KAJETANOWICZ: - Jestem bardzo szczęśliwy! Myślę, że cały zespół jest zadowolony i chyba nikt nie spodziewał się, że w tym rajdzie wygra Subaru. Uwielbiam Elmot, zwyciężyłem tutaj po raz drugi w swojej karierze. Jesteśmy dobrej myśli, natomiast nie wpadamy w euforię przed kolejnymi rundami. Czeka nas dużo pracy, jeszcze nie jesteśmy najszybsi i będziemy pracować nad tym, żeby być w coraz lepszej formie. Zwyciężyłem z autami Super 2000. To świadczy o tym, że mieliśmy sporo szczęścia. Pomógł nam doskonały zespół i świetny samochód. Tak naprawdę wynik zależy od wielu czynników. Czuliśmy się dobrze i to były nasze dwa dni. Jednak nie możemy zachłysnąć się tym sukcesem i spocząć na laurach.

JACEK RATHE: - Nie wyobrażałem sobie tak doskonałego wyniku! W najśmielszych snach nie spodziewałem się, że wygramy Rajd Elmot. To były dwa fantastyczne dni, Kajto wykonał kawał bardzo dobrej roboty. Ale też muszę podkreślić, że cały zespół pracował doskonale. Mamy świetne auto i jak się okazuje, przy umiejętnościach Kajtka, tym samochodem można walczyć z Super 2000. Jestem taki szczęśliwy! Jeżdżę już bardzo długo i od dwunastu lat czekałem na wygranie rajdu w klasyfikacji generalnej, i w końcu się udało... Mam nadzieję, że Kajetan był zadowolony z naszej współpracy przez te dwa dni. W przyszłość patrzę optymistycznie, choć na pewno nie będzie łatwo.Pragniemy podziękować za możliwość startów naszej grupie sponsorskiej: Subaru Import Polska, STP, Castrol, Keratronik, Klonex oraz SJS.

{phocagallery view=category|categoryid=35}