Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Dwie grupy, jeden cel

2009-03-27

Po kilkumiesięcznej przerwie po raz kolejny na Torze Kielce zebrała się grupa pasjonatów - kierowców najmocniejszych modeli Subaru Imprez. Organizowane specjalnie dla Klientów oficjalnej sieci Subaru szkolenia cieszą się zawsze sporym zainteresowaniem. Zarqóno ze względu na specjalnie opracowany program, w którego tworzeniu uczestniczył również Krzysztof Hołowczyc, jak i niepowtarzalną atmosferę jaka w tych dniach panuje na torze.

Rozpoczynająca cały kurs piątkowa teoria bezpiecznej jazdy, uwzględnienie specyfiki prowadzenia samochodu z napędem na S-AWD, oraz elementy ratownictwa i pomocy przedmedycznej to standard tego spotkania. W piękną macową sobotę nasza grupa, pod okiem Instruktorów Szkoły Jazdy Subaru, rozpoczęła ćwiczenia praktyczne. Jak w każdym tego typu spotkaniu nie mogło zabraknąć gwiazdy rajdowych tras Kajetana Kajetanowicza - aktualnego rajdowego Wicemistrza Polski!

Podzieleni na dwie grupy zaawansowania uczestnicy mieli okazję doskonalić swoje umiejętności prowadzenia lagendarnych modeli Subaru Impreza. Zapraszamy do obejżenia galerii z tego jakże widowiskowego szkolenia.

 

{phocagallery view=category|categoryid=36}