Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

"Kajto" zawodnikiem Subaru Poland Rally Team!

2009-03-25

Po zdobyciu w sezonie 2008 tytułu Mistrza Polski w klasie samochodów produkcyjnych oraz Wicemistrza Polski klasyfikacji generalnej wszyscy ze wstrzymanym oddechem oczekiwaliśmy na to jaki będzie kolejny krok w karierze Kajetana. Dziś już wiemy i z wielką przyjemnością możemy zakomunikować, iż w rozpoczynającym się właśnie sezonie będzie on reprezentował barwy Subaru Poland Rally Team! Wspólnie z nim na rajdowe trasy RSMP wystartuje Jacek Rathe. Dosiadając najnowszą Subaru Impreza N14 będą walczyć o najwyższe laury, promując również Szkołę Jazdy Subaru. Trzymamy kciuki!

{phocagallery view=category|categoryid=37}