Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Na jakim samochodzie się szkolić?

WYDARZENIA

2008-07-31

Na jakim samochodzie się szkolić? To jedno z najczęściej zadawanych nam pytań przy ustalaniu szczegółów kursu. Czy warto przyjechać własnym autem? Zdecydowanie TAK!

Wszystkie największe i najbardziej doświadczone europejskie szkoły doskonalenia techniki jazdy przyjęły właśnie ten schemat. U podstaw takiego podejścia leży założenie, iż samochody w obrębie tej samej marki czy nawet modelu różnią się od siebie. Bezpieczna prowadzenie auta jest jak układanka składająca się z wielu idealnie dopasowanych elementów. Musimy je poznać abyśmy mogli swobodnie, a przede wszystkim bezpiecznie poruszać się po drogach. Każdy samochód inaczej się prowadzi na co wpływ mają m.in. rodzaj napędu, rozmiary i waga pojazdu, rodzaj opon, zastosowane systemy bezpieczeństwa (hamulce, ABS, kontrola trakcji, wspomaganie hamowania), układ kierowniczy i wiele innych. Wszystko to wymaga więc od kierowcy nieco innych reakcji, a przez to sprawia, że dobre poznanie naszego samochódu – jego zachowania w trudnych warunkach – staje się kluczem do bezpiecznej jazdy. Z jednej strony nie tracimy czasu na „uczenie się” innego auta, a z drugiej ćwiczymy odpowiednie reakcje dla auta jakim poruszamy się na co dzień. Wypracowane poprzez lata i przyjęte przez SJS najwyższe standardy i procedury, oraz doświadczona kadra instruktorów pozwalają nam zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa zarówno uczestników jak i ich samochodów. Pamiętajmy, że celem naszych kursów nie jest nauka agresywnej lecz defensywnej techniki jazdy.


Co daje szkolenie się samochodem którym jeździmy na co dzień:

  • dobrze go znamy i nie tracimy czasu na „uczenie się nowych rozwiązań”,

  • ćwiczymy i uczymy się wykorzystywać możliwości jakie posiada nasz samochód,

  • poznajemy zachowanie się naszego samochodu w trudnych lecz bezpiecznych sytuacjach,

  • niższe koszty szkolenia.

{phocagallery view=category|categoryid=39}