Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Po prostu jedź! Pascal Brodnicki w SJS

2008-05-12

Co może łączyć gotowanie i samochody? To wspólna pasja naszego znakomitego gościa – Paskala Brodnickiego. Znany z telewizyjnych programów kulinarnych sympatyczny Francuz dał się nam poznać jako wielki pasjonat motoryzacji i znakomity kierowca. Razem z ekipą TVN odwiedził on Tor Kielce aby zakosztować adrenaliny jakiej daje SJS Experience.

Przybyły około południa Pascal, podczas rozmowy z instruktorem SJS miał okazję podziwiać zmagania zaproszonych przez jednego z Klientów SJS Experience gości, budując pragnienie zmierzenia się z torem i własnymi słabościami. Po około półgodzinnej odprawie przyszła pora na stanięcie oko w oko z pierwszą maszyną – 320 konną Subaru Imprezą STi. Na fotelu pilota jako instruktor zasiadł sam Krzysztof Hołowczyc – Patron SJS. Na początku spokojnie, z respektem dla praw fizyki oraz toru wyścigowego, Pascal przyspieszał z każdym kolejnym okrążeniem. Szybka zmiana miejsc i pokaz dynamicznej jazdy w wykonaniu rajdowego Mistrza Europy. Pełna radość z jazdy! Krótka rozmowa podsumowująca zmagania z Imprezą, pierwsza ocena talentu Pascala i przesiadka do Porsche 911 Carrera. Kolejne rundy pod dyktando popularnego „Hołka” ukazały obraz kierowcy wszechstronnego i pełnego opanowania. Na zakończenie Pascal zasiadł za kierownicą zniewalającego Lamborghini Gallardo ze stajni SJS Experience.

Chcesz poznać wrażenia Pascala? Już wkrótce w TVN’owskich „Kulisach Sławy” wyemitowany zostanie cały materiał z tej pasjonującej przygody. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia!

{phocagallery view=category|categoryid=43}