Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Energetyka w SJS

2008-02-12

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z kolejnego szkolenia dla kierowców Zakładu Energetycznego, jakie odbyło się dzisiaj na torze Kielce. To piękny, a stosunkowo często obserwowany w ostatnim czasie widok w SJS. Grupa kierowców „dosiadających” samochody spełniające słynny od lat wzór Lisaka (dotyczący homologacji samochodu dostawczego) i to bez dodatkowych zabiegów importerów. Zbudowany na bazie I stopnia program zakładał również zagadnienia związane ze specyfiką pracy i zadań jakie stawiane są przed dzisiejszymi uczestnikami kursu.

{phocagallery view=category|categoryid=45}