Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

"Rajdowa Wisła wspiera Orkiestrę”

2008-01-15

„Rajdowa Wisła wspiera Orkiestrę” – pod takim hasłem odbyła się 13 stycznia rajdowa część XVI Finału WOŚP w Wiśle. To jeden z najgłośniejszych motoryzacyjnych akcentów tej unikalnej na skalę Świata akcji charytatywnej. Na uliczkach okalających Rynek zebrały się tłumy kibiców o prawdziwie gorących sercach, aby wspólnie cieszyć się unikalną atmosferą.
Jak co roku największe emocje budziła licytacja przejazdów z kierowcami rajdowymi na zamkniętym Odcinku Specjalnym. Swój wkład wniósł również jeden z naszych instruktorów i zawodników rajdowego cyklu Mistrzostw Polski – Kajetan Kajetanowicz – jadący SJS-owym Subaru Impreza na co dzień wykorzystywanym w eventach nastawionych na adrenalinę. Jego ciekawa osobowość oraz efektowny styl jazdy sprawiły, że to właśnie popularny „Kajto” za przejażdżkę w swoim wykonaniu wylicytował najwyższą kwotę dla WOSP. Gratulujemy!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia autorstwa Roberta Ścisłowicza.

{phocagallery view=category|categoryid=47}