Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Prezentacja Mercedesa Actros

2007-10-02

W dniach 17-19 października na Torze Kielce odbył się prezentacja najnowszego modelu Mercedes Actros. W trzydniowym evencie brali udział zarówno przedstawiciele działów handlowych niemieckiego giganta jak i klienci. Przy współudziale SJS mieli oni możliwość przetestowania w bezpiecznych warunkach potężnych maszyn z gwiazdą na masce. Oczywiście nie obyło się również bez elementów szkoleniowych. Nasz instruktor kursów dla kierowców samochodów ciężarowych i autobusów starał się przekazywać jak największą wiedzę. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

{phocagallery view=category|categoryid=48}