Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

SJS Experience Show

2007-05-30

27 maja pod jednym z największych hipermarketów w Polsce SJS zorganizowało event promocyjny marek M1 oraz SJS Experience. Gośćmi honorowymi spotkania byli Kajetan Kajetanowicz i Maciej Wisławski – znana i lubiana załoga Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Zawodnicy występujący w barwach SJS swoją otwartością oraz poczuciem humoru przyciągnęli do siebie całą rzeszę fanów.

W trakcie trwającej całą niedzielę imprezy licznie przybyli klienci mogli na własne oczy podziwiać kunszt instruktorów SJS w jeździe takimi legendami jak choćby Porsche 911, Subaru Impreza STi czy Mazda RX-8. Każdy miał okazję zasiąść za kierownicą samochodu, którym „Kajtek” i „Wiślak” mierzą się z czasem na OES’ach RSMP.

Spośród przygotowanych atrakcji dużym powodzeniem cieszyły się również popisy kaskaderskie motocyklistów z grupy StuntSystem, ekspozycja bolidu F1 teamu BMW Sauber, jakim Robert Kubica elektryzuje całą Polskę, a dla aktywnych jazdy za kierownicą symulatora poślizgów.

{phocagallery view=category|categoryid=49}