Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

SJS dla Policji

2007-05-24

To oni czuwają nad naszym bezpieczeństwem. Czasami surowi i stanowczy, czasami z uśmiechem i pobłażaniem spoglądają na łamiących przepisy kierowców. Policjanci ruchu drogowego – bo o nich tu mowa – stanęli do rywalizacji o tytuł Policjanta Roku 2007. Szkoła Jazdy Subaru miała i tutaj swój udział. Na zaproszenie Małopolskiej oraz Mazowieckiej Policji

Próby samochodowe odbywających się w Krakowie eliminacji dla Małopolski realizowali instruktorzy SJS. Nasze doświadczenie oraz owocna współpraca na płaszczyźnie propagowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym sprawiły, że zostaliśmy poproszeni o przygotowanie próby sprawnościowej wchodzącej do punktacji generalnej. Nasi instruktorzy udzielali uczestnikom dodatkowych porad dotyczących techniki jazdy.

Na Torze Radom nasi instruktorzy przygotowali specjalny pokaz ekstremalnej jazdy samochodem Subaru Impreza oraz motocyklem, uświetniając zmagania najlepszych Policjantów.

 

{phocagallery view=category|categoryid=50}