Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Szkolenie dla motocyklistów

2007-05-15

Kolejny sezon motocyklowy rozpoczęty. Pora więc rozpocząć i sezon szkoleniowy. Pierwszy w tym roku, majowy kurs zgromadził ośmiu uczestników dosiadających bardzo zróżnicowane maszyny. Od ciężkiego Intrudera, aż po supersportowego, osiągającego niemal 170 km/h już na I biegu GSXR 1000!

Klasyczne szkolenie motocyklowe na bardzo śliskim asfalcie Toru Kielce to prawdziwe wyzwanie. Skupiliśmy się na balansie i precyzji prowadzenia a w miarę lepszej kontroli sukcesywnie przechodziliśmy do bardziej zaawansowanych ćwiczeń. Razem z temperaturą na torze rosła również temperatura samego spotkania, którą co chwila przeplatały uśmiech i kąśliwe komentarze uczestników. Fantastyczna atmosfera i program szkolenia sprawiły, że większość naszych gości od razu zapisała się na kolejny kurs jaki odbędzie się 9 czerwca.

Zapraszamy do obejrzenia bogatej galerii.

{phocagallery view=category|categoryid=51}