Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Subaru Imprezy na torze

2007-05-14

Rosnąca popularność marki Subaru sprawia, że co raz częściej gościmy posiadaczy najmocniejszych maszyn spod znaku Plejad. Kolejny taki kurs odbył się w dniach 11-13 maja na Torze Kielce. Jak zwykle to trzydniowe spotkanie swoją atmosferą nie może się równać z żadnym innym kursem. Grupa pasjonatów prowadzona przez instruktorów SJS z załogą Kajetanowicz / Wisławski na czele, piękna, słoneczna pogoda i klimat toru wyścigowego. Czego chcieć więcej?

Zobacz sam co znaczy szkolenie dla właścicieli Subaru Imprez.

{phocagallery view=category|categoryid=52}