Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Jedź bezpiecznie - akcja TVP

2007-02-07

Promocja bezpieczeństwa ruchu drogowego to zadanie leżące u podstaw działalności SJS. Hołdując tej zasadzie w miniony weekend wspólnie z Telewizją Polską oraz agencją Bravo realizowaliśmy pogram pod tytułem „Jedź bezpiecznie – zapnij pasy”.

Przygotowywane w dwóch etapach materiały dotyczył jazdy w trudnych zimowych warunkach. Kręcone zarówno w centrum Zakopanego jak i na Torze Kielce ujęcia z hamowania awaryjnego, jazdy po łuku czy manewrów wyprzedzania stały się dodatkowym elementem dopełniającym wizję tego odcinka programu.

Całość już niedługo dostępna będzie na stronie TVP Kraków pod adresem: www.krakow.tvp.pl w dziale „Jedź bezpiecznie”.
{phocagallery view=category|categoryid=58}