Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Styczeń pod znakiem Plejad

WYDARZENIA

2007-01-31

Zasypane śniegiem, nieprzejezdne miejscami drogi, to obraz kraju w ostatnim tygodniu. Serwisy informacyjne grzmiały jak co roku: „naszych drogowców znów zaskoczyła zima!” Ale jest pewna grupa, która wręcz cieszy się gdy za oknami swoich samochodów widać po horyzont zmrożoną, pokrytą śniegiem dziurawą krętą rzeczywistość – polskie drogi. Kim są ci ludzie? Czy można czerpać przyjemność z jazdy w takich warunkach? Wystarczyło przyjechać na odbywające się w weekendy ostatnie dwa szkolenia dla właścicieli najpotężniejszych Subaru Imprez, aby przekonać się jak wiele przyjemności może sprawić nie odśnieżony Tor Kielce. Legendarny stały napęd na cztery koła i wspaniałe wyważenie tych samochodów sprawia, że nawet w ekstremalnie śliskich warunkach te auta dają się kontrolować. Potrzebna jest jednak do tego wiedza i odpowiednia technika, a po to właśnie przygotowujemy te spotkania.

Same szkolenia są zawsze klasyczną realizacją programu jaki na początku działalności SJS powstał z myślą o kierowcach Subaru Imprez. Trzydniowe spotkania akcentujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym, uwzględniają zawsze obok samej techniki jazdy, również takie elementy jak choćby zagadnienia ratownictwa drogowego czy udzielania pomocy przedmedycznej. Tak było i tym razem kiedy do hotelu, w którym mieściła się baza szkolenia zjechali się jego uczestnicy. Jak zawsze wspaniałą atmosferę tym razem dodatkowo uświetnił fakt, iż spotkała się u nas grupa kilku aktywnych użytkowników Forum Internetowego Subaru Import Polska. To oni nadali ton całemu szkoleniu wspaniale integrując pozostałych właścicieli Subaru.

Wszystkie ćwiczenia realizowane na kilkucentymetrowej warstwie ubitego śniegu sprawiały nie lada trudności nawet wprawnym kierowcom. Hamowania awaryjne, jazda zakrętów czy choćby prosty slalom okazywały się wyzwaniem, a wszyscy konsekwentnie podkreślali potrzebę uczestniczenia w tego typu kursach. Tak trzymać!

Bardzo liczna ekipa SJS z Maćkiem Wisławskim, Kajtkiem i Olą Kajetanowiczami na czele stworzyła niezapomniane show, które w hotelu przerodziło się w przyjemną, pełna dowcipu i humoru kolację.

{phocagallery view=category|categoryid=59}