Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Opanować Porsche

2007-01-09

Szkolenie doskonalące technikę jazdy niezależnie od tego czy realizowane jest na dla przedstawicieli handlowych, czy też pracowników najwyższego szczebla zawsze przyjmuje wspólny mianownik – poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jednak dla prezesów czy właścicieli firm przybiera ono dodatkowo i inny bardziej „duchowy” wymiar – okiełznania bolidów jakimi jeżdżą oni na co dzień. W ostatnim czasie bardzo często gościmy na szkoleniach samochody, których osiągi znacząco przekraczają ogólnie spotykane wartości. Tak i tym razem na terenie ośrodka SJS pojawiły się kultowe Porsche 911 – legendarne Carrera 4s. Uczestniczący w programie I stopnia mogli przy wspaniałych warunkach pogodowych sprawdzić możliwości zarówno swoje jak samochodów. Od podbudowy teoretycznej poprzez różnego rodzaju slalomy aż po trening odpowiednich reakcji w sytuacjach awaryjnych.

{phocagallery view=category|categoryid=60}