Prezenty motoryzacyjne

Propozycja skierowana do osób indywidualnych. Oto nasza oferta prezentów
w formie przeżyć. Pakietów opartych na jeździe za kierownicą legendarnych samochodów sportowych.
Oferujemy adrenalinę i prędkość, a także jakość stabilnej firmy i klimat prawdziwego toru wyścigowego.

Prezenty motoryzacyjne

Z którym z nich chciałbyś się zmierzyć!?!

Zobacz więcej
 

Samsung drive to win

2006-11-27

Powoli dobiega końca cykl spotkań Samsunga z serii „Drive to Win”. Spotkań motoryzacyjnych będących nagrodą w programie lojalnościowym „Always Samsung, Always Partners”. Trzy jesienne weekendy, spędzone wspólnie z nami w ośrodkach szkoleniowych SJS, stały się areną wspaniałej zabawy, której motywem przewodnim były zarówno doskonalenie techniki jazdy, jak i adrenalina jaką daje jazda Subaru.

Z realizowanych przez SJS eventów skorzystało niemal 200 osób, które pod czujnym okiem instruktorów mogły zarówno podnieść swoje umiejętności w prowadzeniu samochodu, oraz doświadczyć przyjemności jazdy ponadprzeciętnymi maszynami spod znaku Plejad.

Część szkoleniowa realizowana przy wykorzystaniu najnowszych modeli Subaru Foresterów i Legacy oraz późniejsze jazdy za kierownicą najmocniejszymi, turbodoładowanymi Subaru Impreza STi stały się już znakiem rozpoznawczym SJS.

Zorganizowane z rozmachem spotkania uświetniała dodatkowo obecność gwiazd polskich rajdów – Michała Bębenka, oraz patronów SJS Macieja Wisławskiego oraz Krzysztofa Hołowczyca.

Zapraszamy do obejrzenia bogatej galerii zdjęć również na stronie www.samsung.pl

{phocagallery view=category|categoryid=62}